[before_after type=”flip” before_src=”https://www.hizliokumakursuankara.com/wp-content/uploads/2018/09/hizli-okuma-kurslari-ankara.png” after_src=”https://www.hizliokumakursuankara.com/wp-content/uploads/2018/09/LGS-YKS-KPSS-DGS-ALES-YDS-ye-hazirlanan-ogrencilere-yonelik-etkili-hizli-okuma-yaninda-ogrendiklerini-sinavlarda-uygulamalari-icin-sinav-teknikleri-egitimi-vermekteyiz..png” width=”1080″ height=”1080″]

[/before_after]

[divider style=”none”]

[/divider]

ONLİNE HIZLI OKUMA

Bilişsel Akademi tüm kursiyerlerine online hızlı okuma kursunu ücretsiz hediye etmektedir. Hızlı okuma programımızla  sizlere verilen dersleri yaparak 21 gün gibi bir süreyle hem okuma hızınızı  hem de anlama oranınızı arttırabilirsiniz. Kurumumuz kitap kokusu olmadan hızlı okumanın eksik kalacağını düşünmekte ve kursiyerlerimize hızlı okuma kitabımızla online hızlı okuma çalışmalarını birlikte yapmalarını tavsiye etmektedir.
© 2018 Bilişsel Akademi, bu bilgiler Bilişsel Akademi’ nin kendi hızlı okuma kitabından alıntılanmıştır. Çoğaltılması dağıtılması ve alıntılanması yasaktır. Kaynak göstermeden sayfaya link vermeden kullanmayınız.