[before_after type=”flip” before_src=”https://www.hizliokumakursuankara.com/wp-content/uploads/2018/09/hizli-okuma-etika-egitim.png” after_src=”https://www.hizliokumakursuankara.com/wp-content/uploads/2018/09/hizli-oku.png” width=”1080″ height=”1080″]

[/before_after]

[divider style=”none”]

[/divider]

HIZLI OKUMA KİTABI

Hızlı okuma eğitimlerimizde kurumumuz kendi yayınlarını kullanmaktadır. Hızlı okuma kitabımız teorik bilgiler, göz egzersizleri, nefes egzersizleri, blok okuma çalışmaları, ileri okuma teknikleri, hızlı okuma metinleri, hafıza teknikleri, sınav teknikleri, paragraf soruları gibi bölümlerden oluşan piyasada muadili olmayan bir eserdir.

Hızlı okuma kitabını Türk Dili ve edebiyatı öğretmeni olan Taner Aktaş hazırlamış. Kitapta her yaşa uygun metinler ve çalışmalar yer almaktadır. Kitabımızı diğer kitaplardan ayıran en önemli özellik hangi çalışma yapılıyorsa o çalışma farklı türdeki metinlerde de verilmiş. Hızlı okuma kurslarımıza katılan ya da online hızlı okuma kursumuz ve hızlı okuma kitaplarımızla çalışma yapan arkadaşlar eğitimlerini tamamladıklarında her türden metni okumuş olacaklar. Kitabımızda hikaye, masal , deneme, makale, haber yazıları, röportaj, kanunlar, yemek tarifleri, paragraf soruları kısaca karşılaşabileceğiniz tüm metin türleri verilmiştir.

Kurslarımızdaki amaç kursiyerimiz bir metni eline aldığında nasıl okuyacağına karar vermesi. Unutmayın her metni aynı hızda okuyamazsınız. Buna değinme sebebimiz insanların her metni çok çok hızlı okuyacağı gibi yanlış bir algı maalesef bazı kurumlar tarafından verilmeye çalışılmakta.

Kitabımız online hızlı okuma programıyla desteklenmektedir.